Firma Printx Group istnieje na rynku od 2010 r. Jesteśmy dostawcą drukowanych artykułów reklamowych z materiałów tekstylnych. Jako producent jesteśmy w stanie zaproponować niskie ceny i jednocześnie zapewnić wysoką jakość naszych produktów.

Oferujemy Państwu gadżety z nadrukiem: chusty wielofunkcyjne, torby zakupowe, plażowe, ręczniki, parawany plażowe, parawany medyczne, leżaki, plecako-worki, fartuchy kuchenne, śliniaki dziecięce, kosmetyczki i inne. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta dlatego w razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać inny podobny produkt, dostosowany do konkretnej kampanii reklamowej.

Drukujemy metodą sublimacji, czyli wgrzewania barwników w tkaninę. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dowolny nadruk o najwyższej jakości i trwałości.

Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, bo to dzięki nim możliwy jest nasz dalszy rozwój. Dlatego każdego dnia z pasją i zaangażowaniem dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Formularz kontaktowy

Zadaj pytanie o produkt

  • Imię i nazwisko/Nazwa firmy

  • E-mail

  • Nr telefonu

  • Zapytanie o produkt


  • Na podstawie art. 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119) – dalej zwane RODO informujemy, iż:

   1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Maciej Brzozowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą PRINTX GROUP Maciej Brzozowski, ul. Poniatowskiego 57B/32, 37-450 Stalowa Wola. Kontakt z administratorem - e-mail: biuroprintx@gmail.com lub tel. +48 600 408 807.

   2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

   3. Ponadto informujemy, że przysługuje Państwu szereg praw wynikających z RODO, a w szczególności prawo do wniesienia sprzeciwu na działania Administratora.

   4. Więcej informacji o prawach, które Państwu przysługują oraz o sposobach przetwarzania można znaleźć w polityce prywatności.

  Chcesz otrzymać ofertę? Czekamy na Ciebie.